Skończył się konkurs organizowany przez Malanet – sklep z laptopami, konsolami, monitorami oraz innym sprzętem elektronicznym. Kreatywność naszych Fanów na Facebooku przerosła nasze jakiekolwiek oczekiwania. Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy rosnącą liczbę materiałów dotyczących asortymentu naszego sklepu. Xbox, laptopy, monitory, smartfony, stacje dokujące – wszystko to okazywało się niekwestionowaną inspiracją dla uczestników.

Jakie prace trafiały do nas w konkursie?

laptop konkursLaura Cincio postawiła na kolaż, w którym w roli głównej wystąpił… laptop. Ilość wykrzykników musi konkurs arlettazwracać uwagę! Na podobny ruch zdecydowała się Arletta Jaśkowiec. Zaprezentowała laptop, któremu najwyraźniej potrzeba niemałej pomocy oferowanej przez dobry serwis komputerowy.

„Byłam, widziałam i kilka produktów dla siebie wybrałam/ Wybieram laptopa konkursowego unikalnego i wyjątkowego” – pisze w wiadomości do sklepu Malanet Arletta. Ciekawostką jest argumentacja: „Kolor jego wyjątkowy, dla mobilnej babki – odlotowy”. Tak uczestniczka naszego konkursu postrzegała wyraziste barwy, jakie ma główna nagroda w naszym konkursie – laptop Chromebook.

Były też prace graficzne z wykorzystaniem… kredek i wszelkich atrybutów dziecięcej fantazji plastycznej. Tak jest w przypadku zgłoszenia, jakie przysłała nam Karolina Łapczyk. Tu charakterystyczne logo e-sklepu Malanet równa się przepięknemu uśmiechowi – jak sądzimy po zakupie taniego laptopa lub monitora 😉

laptop konkurs

Były również zgłoszenia nadzwyczaj humorystyczne. Mąż jednej z uczestniczek – wspólnie z kolegami z pracy – pozował do pamiątkowego zdjęcia oczywiście z literami ułożonymi w nazwę sklepu Malanet. Dominowały jednak prace graficzne wykorzystywane przez dzieci. M.in. taka jak wykonana przez syna Agnieszki Markowskiej.

sklep z laptopami

Nie brakowało zaskakujących kolaży, w których uczestnicy bardzo sugestywnie podkreślali nazwę i logo Malanetu – sklepu z tanim sprzętem elektronicznym. Czerwony laptop Chromebook był w pracy Karoliny Łydzińskiej okazją do zaprezentowania paru detali z życia rodzinnego 😉 Nasz sklep z laptopami świetnie może pomóc rozwiązać problemy 😉

„Xboxa niestety nie potrzebuje / mój facet obecnego doskonale użytkuje.
ja natomiast laptopa potrzebuje,bo mój stary już nie funkcjonuje.
Całymi dniami przy nim siedzę / i pogłębiam swoją wiedzę.
Już odmawia mi posłuszeństwa, a praca sama się nie napisze ze społeczeństwa.
Malanet super laptopy oferuje, może na święta mi jednego podaruje.
A Mojemu staruszkowi podziękuję, już się nawet nie ładuje ! 🙁
Laptopy jakość wysoką mają w Malanecie, no i szybko serwuje po necie !
Filmy oglądać można w HD, doskonale nadają się do tego laptopy HP”

15384536_1385501751517120_3917918538023859491_o

 Ciekawą krzyżówkę zaproponowała Iza Pałasz – doceniamy zaangażowanie graficzne! Trzeba przyznać, że zestawienie idealnie oddaje asortyment, jaki znajdziecie w sklepie Malanet. To m.in. monitory, tablety, konsole, laptopy, wentylatory, desktopy i telefony. Wszystko zaskakująco tanio!
15419549_1814702788768114_7330503534515853760_o
W naszym konkursie zwyciężyła Kinga Czerwińska, która zaskoczyła nas filmem, w którym wierszem opowiada o Malanecie i jego produktach. Można go zobaczyć na profilu naszej laureatki na Facebooku. Kinga Czerwińska pisze do nas tak:
„Drogi Święty Mikołaju!
Czy jesteś w Finlandii czy w raju,
czy też w Malanet kupujesz,
wiem – nigdy nie oszukujesz
i jeśli ktoś bardzo zasłuży,
przynosisz mu prezent duży!
Ja zasłużyłam tak trochę…
lecz będę miała radochę,
gdy jakiś laptop malutki
dostanę na moje smutki.
Będę Ci wdzięczna z serduszka,
gdy jutro moja poduszka,
mnie takim Chromebookiem zaskoczy.
Nie będę podglądać na oczy,
gdy w nocy u mnie się zjawisz
i laptop taki zostawisz!
Dlaczego tak bardzo go pragnę?
To przedstawiłam dokładnie
w filmiku, który zamieszczam,
teraz już z wierszem się streszczam.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie,
Kinga, która spisała się grzecznie.
Wszystkim laureatom i uczestnikom gratulujemy udanej zabawy i dziękujemy za aktywność!

 

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt