Sprzęt elektroniczny w kategorii outlet, powystawowe modele atrakcyjnych urządzeń, laptopy i monitory w wyjątkowo niskich cenach – z tej strony asortyment Malanetu poznało już wielu naszych Klientów. Wraz z wiosną 2017 r. rozszerzamy działalność. Malanet – internetowy sklep z elektroniką użytkową – będzie oferował również towary fabrycznie nowe.

Te z kategorii outlet cechują się wyjątkowo atrakcyjnymi cenami, które powodują, że nasz sklep wyróżnia się na rynku sprzedaży laptopów czy tabletów. Powystawowe modele to urządzenia, które nie tracą nic ze swojej funkcjonalności i użyteczności, ale pozbawione są np. fabrycznego opakowania – to wpływa na ich cenę, która bywa znacznie obniżona. Dzięki temu laptopy, monitory tablety czy smartfony iPhone w Malanet oferowane są znacznie taniej niż w typowych sklepach.

Poszerzona oferta Malanetu – nowe urządzenia w niskich cenach

Wraz z marcem 2017 r. Malanet oferuje również urządzenia fabrycznie nowe. Obecnie to m.in. znakomitej jakości głośnik BOSE SOUNDDOCK III stworzony pod kątem najnowszych modeli iPhone oraz iPod – dedykowany jest do modeli marki Apple. Technologia cyfrowego systemu muzycznego gwarantuje doskonałą rozrywkę i najwyższą jakość dźwięków. W ofercie Malanetu znalazł się również amplituner Yamaha – gwarancja doskonałych brzmień i szerokich możliwości konfiguracyjnych urządzeń audio.

Wkrótce kolejne nowe urządzenia elektroniczne oferowane przez e-sklep Malanet. Będziemy stopniowo poszerzać nasz asortyment, który już teraz jest wyjątkowo bogaty. W ofercie Malanet znajdziecie m.in. laptopy (HP, Acer, Lenovo, Dell, Asus, Apple) oraz komputery wraz z szerokim zestawieniem akcesoriów (klawiatury, myszki, kamery, stacje dokujące), tanie części komputerowe, monitory, konsole Xbox i Playstation.

SKLEP MALANET – wejdź i zobacz naszą ofertę.

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt