ZAPRASZAMY DO NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ

KLIENCI BIZNESOWI

Jeśli prowadzisz sklep, sprzedajesz sprzęt elektroniczny lokalnie lub szukasz dostawcy sprzętu IT i pragniesz zaoferować swoim Klientom atrakcyjne ceny, to oferta współpracy jest skierowana właśnie dla Ciebie!

ZAMÓWIENIA SPECJALNE

Jeśli nie znalazłeś w bezpośredniej ofercie tego czego poszukujesz – napisz do nas! Pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb!

WSPÓŁPRACA

Wszystkim Partnerom zapewniamy preferencyjne warunki handlowe oraz kompleksowe wsparcie i pomoc serwisową.

Ofertę współpracy kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą wprowadzić do swojej oferty sprzęt elektroniczny w bardzo atrakcyjnych cenach, zarówno nowy, refabrykowany jak i używany.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Nasi Partnerzy handlowi mają stały dostęp do pomocy i doradztwa technicznego. W razie nieprzewidzianych sytuacji nasz sklep gwarantuje naprawę lub wymianę uszkodzonego sprzętu.

Na nasz sprzęt udzielamy gwarancji od 3 do nawet 24 miesięcy, zależnie od stanu wyjściowego produktu. W przypadku większych zamówień oferujemy również dostawę za pośrednictwem transportu własnego oraz wsparcie techniczne na miejscu u klienta.

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt