Słuchawki Beats są w ofercie sklepu internetowego Malanet od niedawna. Zakres sprzętu audio będzie konsekwentnie poszerzany. Obecnie skupiamy się na dystrybucji wysokiej jakości słuchawek Beats, które uznawane są obecnie za jedne z najlepszych na rynku pod względem komfortu, odtwarzanego dźwięku oraz ogólnych ocen ekspertów muzycznych.

sluchawki beats zdjecia

Efekt sesji zdjęciowej w Malanet ze słuchawkami Beats

Rozpoczęcie sprzedaży urządzeń Beats by Dr. Dre było dla nas okazją do mini-sesji zdjęciowej na potrzeby reklamy, która powstanie na oficjalnym kanale Youtube Malanet. Jagoda – modelka, która zaprezentowała słuchawki podczas pokazowych fotografii – udowodniła, że Beats pasują na każdy dzień, w każdym humorze, w każdej chwili. We wrześniu doradzaliśmy, jak odróżnić prawdziwe i oryginalne modele Beats od zalewających Europę podrabianych. Kilka elementów pozwala precyzyjnie ocenić, które urządzenia są rzeczywiście godne swojej nazwy, a które jedynie słabszym jakościowo produktem nie mającym z tym znanym nic wspólnego – za wyjątkiem zbliżonego logo.

Wcześniej, na Youtube, zaprezentowaliśmy głębię kolorów, która charakteryzuje laptopy od Malanet.

W sklepie internetowym Klienci mają również coraz większe możliwości wyboru – to nie tylko tanie laptopy, ale i modele wyjątkowe oraz okazjonalne. Takim był notebook sygnowany logiem Star Wars – limitowana wersja przeznaczona dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Słuchawki, które zaprezentujemy wkrótce w kolejnym filmie na Youtube to tylko niewielka część rosnącego asortymentu sieci Malanet. Laptopy, tablety, monitory, klawiatury, kamery, konsole – wszystko to znajdziecie na sklep.malanet.pl. W najbliższym czasie zasoby, jakie ma internetowy sklep komputerowy Malanet poszerzą się o kolejne atrakcyjne urządzenia. Wśród nich będą – równie modne i popularne jak Beats – smartfony. To m.in. modele Iphone oraz LG Nexus.

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt