Uwaga, czas na konkurs! Malanet, sklep internetowy ze sprzętem elektronicznym – to m.in. laptopy, monitory i konsole do gier, ceni lojalnych Klientów. Dlatego dla tych, którzy na co dzień śledzą nasze komputerowe poradniki, wskazówki i materiały dotyczące nowych technologii, mamy niespodziankę. To Chromebook – idealny sprzęt dla osób ceniących sobie mobilność, wytrzymałość baterii, możliwość korzystania z laptopa w każdym miejscu i w każdej chwili.

konkurs laptop

Chromebook, który można wygrać w konkursie Malanetu

Laptop przeznaczony na konkurs to HP Chromebook 14-Q011SA wyposażony w procesor Intel 2995U (1,4 GHz). Pozostała specyfikacja? RAM 4GB, SSD 16GB, Intel HD Graphics, 14” HD LED, system Chrome OS – wszystko co niezbędne, by korzystać z tej lekkiej i bardzo niewielkiej maszyny wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz.

Konkurs, w którym można wygrać Chromebooka związany jest z otwarciem e-sklepu pod logo Malanet. Można w nim kupić w niskich cenach wysokiej jakości monitory, laptopy renomowanego producenta Hewlett Packard, tablety, konsole i gry, a także podzespoły i części do rozbudowy własnych stacji. W przyszłości rozszerzenie asortymentu o kolejne atrakcyjne towary, które – jak zawsze w Malanet – są w niskich cenach.

 

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt