apple tablety

Apple to szczególnie doceniana marka wśród osób planujących kupno sprzętu elektronicznego. Tylko na rynku smartfonów popularna marka generuje ok. 20 proc. wszystkich sprzedawanych urządzeń w Polsce. Niemniej popularne są inne. Apple to przecież nie tylko iPhone’y, ale i iPad’y.
E-sklep Malanet rozszerza asortyment właśnie o charakterystyczne produkty Apple. Tanie tablety, atrakcyjne smartfony – wszystko to znajdziecie teraz na naszej platformie handlowej.

Produkty Apple w niskich cenach

Ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Tablet Apple iPad Air o 16 GB kupić można już za 1 199 zł. Wersja poszerzona do 64 GB w sklepie jest za 1 899 zł. Można również wybrać tablet w wersji mini – one w e-sklepie Malanet wycenione są na 1 299 zł.

Mieszkańców Bydgoszczy zapraszamy do błyskawicznych zakupów. Wystarczy wybrać planowany towar z oferty Malanet i skontaktować się z nami – dostarczymy go do punktu przyjęć sprzętu sieci OnService, naszego partnera. Dzięki temu zakupy można odebrać wyjątkowo szybko i w Galerii Pomorskiej przy ul. Fordońskiej.

Laptopy, tablety, monitory – kup on-line

Sklep Malanet to znacznie więcej prestiżowych i wysokiej jakości marek niż tylko Apple. W ofercie sklepu znajdziecie również produkty HP czy Lenovo. Niskie ceny – to główna cecha sprzętu komputerowego oferowanego przez Malanet. Skorzystaj z naszych promocji – czas na wyjątkowe elektroniczne okazje.

Wejdź do e-sklepu Malanet.

 

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt