Dobry sklep internetowy – tak oceniają nas Klienci

Laptopy, smartfony, monitory, tablety – cokolwiek trafiło w 2016 r. w ręce naszych Klientów od Malanet, czekaliśmy na reakcje. Dobry sklep internetowy ze sprzętem elektronicznym to nie tylko sprzedaż urządzeń, ale i pełna dbałość o cały proces transakcji: od swobodnej możliwości złożenia zamówienia po szybkie dostarczenie przesyłki pod podany adres. Tak właśnie w 2016 r. działał Malanet.
Szczególne znaczenie mają dla nas komentarze, jakie wystawiają Klienci korzystający z naszego systemu sprzedaży w serwisie Allegro. Dla nas – jako sprzedawcy oferującego laptopy, komputery oraz akcesoria – niezwykle istotne był poziom satysfakcji Klientów. A na ten składają się nie tylko funkcjonalność np. laptopa, ale i jego zabezpieczenie, szybkość wysyłki czy łatwość kontaktu z centralą Malanetu. W styczniu 2017 r. Malanet wszedł z 864 pozytywnymi komentarzami. Średnia ocen ze sprzedaży (zgodność towaru z opisem, kontakt, czas realizacji, koszt wysyłki) ze wszystkich transakcji to w każdym przypadku – 5.0.

Dobry sklep internetowy z laptopami

dobry sklep internetowy

Od początku działalności Malanetu właśnie opinia Klientów jest dla nas kluczowa. Jak postrzegano nasz sklep internetowy ze sprzętem elektronicznym?
„Transakcja przebiegła pomyślnie. Mało tego, przesyłka dotarła przed Sylwestrem, mimo późnego zamówienia (na czym mi bardzo zależało). Polecam!” – pisze jeden z Klientów szczególnie zadowolonych z szybkiego tempa wysyłki.
Głosów podkreślających szybkość dostarczenia urządzeń było znacznie więcej. „Przesyłka szybsza niż błyskawica. Bezproblemowo. Polecam” – pisze jeden z internautów. Inny: „Dobry kontakt i błyskawiczna przesyłka”. Kolejny dodaje: „Wyśmienity sprzedawca, szybka wysyłka. Mogę z czystym sumieniem w pełni polecić firmę!”.

Prawdziwe zdjęcia laptopów i innych towarów

tanie laptopySklep internetowy sprzedający laptopy musi zwracać uwagę na precyzję informacji oraz dokładność zdjęć prezentujących towar. Dla Malanetu to jeden z priorytetów.

Wszystkie towary oferowane przez nasz sklep internetowy z elektroniką są sfotografowane w naszych magazynach – prezentują prawdziwy sprzęt, który trafi do Klientów. „Laptop jak na zdjęciu – wszystko zgodne z opisem i z fotografiami. Błyskawiczna wysyłka” – zauważa kolejna osoba. Na to samo uwagę zwraca następna: „Bardzo dobry kontakt, super szybka wysyłka. Na drugi dzień tablet był u mnie. Poza tym świetna cena – najlepsza na Allegro. Polecam tego sprzedawcę. Oby takich więcej.”

Zabezpieczamy laptopy, smartfony i inny sprzęt

Solidny sklep to także kwestia starannego opakowania wysyłanych laptopów, konsoli czy smartfonów. To niezaprzeczalny atut Malanetu – nie wypuszczamy z naszych magazynów niczego, co nie jest odpowiednio zabezpieczone przed transportem. „Bezproblemowa transakcja – szybko, sympatycznie i konkretnie. Telefon porządnie zapakowany na czas transportu, zgodny z opisem. Polecam Sprzedawcę!” – podkreśla kolejny z internautów na Allegro. Potwierdza to następny zadowolony Klient, który kupił sprzedawany przez nasz sklep internetowy monitor. „Szybka realizacja zamówienia. Monitor outlet w idealnym stanie – super zabezpieczony na czas transportu. Bardzo dobry kontakt” – chwali Malanet.

Oryginalny towar od producentów

Internauci zwracali niemałą uwagę na jakość sprzętu sprzedawanego przez Malanet. Dobry sklep internetowy z elektroniką użytkową nie powinien w asortymencie posiadać sprzętu niskiej jakości, o nieznanym pochodzeniu azjatyckim – a takich przypadków w sieci jest niestety coraz częściej. Malanet to sklep, w którym laptopy, smartfony, konsole i inne urządzenia zawsze są oryginalnego pochodzenia. M.in. o tym piszą nasi Klienci w komentarzach po udanych zakupach w sieci. „Transakcja przebiegła pomyślnie. Oryginalny nie chiński, polecam na przyszłość”- zauważają.

Bezproblemowy zwrot urządzeń elektronicznych

laptopy promocjaNiemniej istotną cechą, jaką musi mieć dobry sklep internetowy z laptopami i innym sprzętem o szczególnej wrażliwości, jest uczciwość, solidność sprzętu. To także jest tematem ocen wystawionych przez naszych Klientów.
„Wszystko co najlepsze! Esencja solidności i wzorowe partnerstwo w aukcjach! Bardzo profesjonalne podejście do transakcji oraz komunikatywność najwyższego formatu!” – to jedna opinii.
Nie brakowało również iście poetyckich określeń jakości Malanetu. „Super, extra, zjawiskowo bo przysłali to i owo. Transakcja jak z bajeczki aż są mokre me majteczki. Sprzedawca wspaniały, wart polecenia i chwały. Powiem krótko, bo tu wąskie są opinii ramy: sprzedaj Mu, kup od Niego lub przyłóż do rany. POLECAM!” – pisze jedna z osób.
A co dzieje się, gdy zakupiony towar – z różnych względów – nie spełnia oczekiwań? Sklep internetowy Malanet umożliwia bezproblemowy zwrot urządzenia. To także było tematem komentarzy ze strony naszych Klientów. Jeden z nich pisze w komentarzu na Allegro: „Stacja niestety nie podeszła. Ale zero problemów ze zwrotem. Pieniądze natychmiast przelane, a kurier stawił się po odbiór. Pełen profesjonalizm – bardzo rzadko spotykany zważywszy na okoliczności”.

Sklep internetowy z laptopami, konsolami Xbox, smartfonami i innym sprzętem – wejdź do Malanet

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt