Słuchawki Beats. Jak odróżnić oryginalne od podrabianych?

Słuchawki Beats Dr.Dre podbiły świat nie bez przyczyny. To, że z dumą noszą je gwiazdy sportu, kina, telewizji, Internetu i muzyki od Stanów Zjednoczonych po Azję nie jest efektem zmyślnego marketingu, ale jakości. To słuchawki inne niż wszystkie. Prawdziwy element popkulturowy, coś więcej niż jedynie urządzenie przeznaczone do zagłębiania się w muzyczne rytmy.

Charakterystyczne „b” widoczne w najbardziej eksponowanym miejscu to logo na tyle atrakcyjne, że szybko doczekało się podróbek wprost z Chin. O ile można stworzyć produkt wizualnie podobny do oryginału – choć nie tak trwały i z najwyższej jakości materiałów – tak dźwięku oszukać się nie da. Prawdziwe Beats Dr. Dre to zaawansowana technologia, precyzyjnie użyte doskonałe materiały wzorcowe. Chińskie kopie nie mają w sobie nic z ducha i możliwości prawdziwych słuchawek.

Chińska kopia a oryginalne Beats Dr. Dre

Dlaczego Beats są tak cenione na całym świecie? To nie tylko kwestia mody. Słuchawki Beats okazują swoją ponadstandardową jakość już na etapie… przewodów. Te nie są – jak ich chińskie kopie – cienkimi kablami skłonnymi przerwać się przy pierwszym solidniejszym naciągnięciu. Beats to grubość, nadzwyczaj solidna izolacja, odczuwalna klasa premium. Trudno postrzegać ten produkt jak coś, co może wymagać naprawy przez elektryka lub serwis komputerowy.

Słuchawki Beats to dbałość o detale. Wycięcia są wykonane wyjątkowo precyzyjnie, konstrukcja – dopracowana w najmniejszych szczegółach. Nie ma tu miejsca na półestetykę. Marka Dr. Dre zobowiązuje do najwyższej jakości. Osoby, dla których istotna jest nie tylko akustyka, ale i wygląd, nie będą rozczarowane. Możliwe są różnorodne wersje kolorystyczne – niezależnie od wyboru konkretnej, trzeba zwrócić uwagę na doskonale dobrane akcenty podkreślające unikalność i ekskluzywność marki Beats.

słuchawki Beats

Słuchawki Beats – produkt wysokiej jakości wprost z zasobów sklepu Malanet

Słuchawki Beats – prywatna sfera melodii

Czy desing przekłada się na efekty dźwiękowe? Oczywiście. Nauszniki to nie bylejakość, ale odczuwalna trwałość. Gruba imitacja skóry skrzętnie kryje grubą warstwę pianki. Ta zapora okazuje się nie do przejścia dla wszelkich dźwięków zewnętrznych. Jakikolwiek utwór odsłuchiwany na urządzeniach Beats jest niczym wejście wewnętrzny muzyczny świat. To, co dzieje się dookoła nie ma prawa wstępu do prywatnej sfery melodii. Redukcja hałasów zewnętrznych do absolutnego minimum – słuchawki Beats to zapewniają w pełni.

Jakość słuchawek nie polega jedynie na owej szczelności. To kwestia czystości przekazywanego dźwięku – wrażenie, że nuty przedostają się do uszu po podzespołach o najwyższej jakości. Nie ma tu miejsca na trzask, nieprecyzyjny dźwięk, nadmierny bas.

Dźwięk jest świetnie podkreślony. Najlepiej moc i potencjał słuchawek Beats odczuć można słuchając muzyki szybkiej. Rytm, dynamika, podkreślona linia melodyczna – te elementy odwzorowują doskonale.

Beats okazują się świetnym wyborem, jeśli noszenie tego typu słuchawek wydaje się być uciążliwe. W ich przypadku – nie jest. Słuchawki nauszne często wywołują zniechęcenie. Po pewnym czasie sprawiają wrażenie ciężkich, nienaturalnie układających się na głowie. W przypadku Beats jest inaczej. Zwarta mocna konstrukcja idzie w parze z lekkością. Docenić trzeba bardzo optymalnie rozłożoną ciężkość. Beats świetnie dopasowują się do twarzy zarówno szczupłej nastolatki jak i solidnej budowy mężczyzny. Opływają ciało, nie irytują swoją strukturą. Można wręcz powiedzieć, że wtapiają się w człowieka tworząc z nim jedność – a właśnie to jest teoretycznie ideą dobrej jakości słuchawek.

Jak odróżnić Beats oryginalne od podrabianych
* Pudełko powinno posiadać charakterystyczną naklejkę poświadczającą jakość sprzętu.
* Litera 'b’ musi być prosta – nie zaś przekrzywiona.
* Kabel wychodzący powinien znajdować się w obu słuchawkach
* Niemożliwe jest odczepienie kabla od słuchawek
* Oryginale słuchawki wyposażone są w rozszerzony zestaw – w pudełku są instrucja, futerał, okablowanie
* Gąbki nauszne są grube i solidne

A na koniec: cena. Oryginale słuchawki Beats NIGDY nie będą kosztowały kilkadziesiąt zł – a takie oferty znaleźć można na portalach aukcyjnych.


Słuchawki Beats oferuje e-sklep Malanet. Laptopy, tablety, monitory – wszystko to w niskich cenach. Skorzystaj z oferty Malanet.

Skontaktuj się z nami

Nie możemy odpowiedzieć w tej chwili. Wyślij do nas swoją wiadomość, a my odpowiemy tobie najszybciej jak to będzie możliwe. We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt